CaveCraft

Forum poświęcone serwerowi CaveCraft
Dzisiaj jest środa 21 lut 2018, 01:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Gracz
Gracz

Nick: Boro
Staż w Minecraft: 3 lata
Jak długo grasz na serwerach CaveCraft: Serwer jeszcze nie wystartował, więc nie gram ;]
Doświadczenie w byciu administratorem/helperem: Byłem administratorem na dawno upadłym już serwerze creative, dodatkowo kilka pomniejszych ról na drobnych serwerach.
Dlaczego ty: No cóż, jestem dojrzały i sprawiedliwy. Zawsze staram się rozpatrzyć problem ze wszystkich stron, mam spore doświadczenie w grze i jestem bardzo kontaktowy.
Coś o sobie: Hmm, zacznijmy od tego że mam 14 lat, interesuję się piłką ręczną i programowaniem (którego również się uczę, rozwijam się w kierunku C++). Oprócz tego jestem komunikatywną i ogarniętą osobą.
Co się zmieni na serwerze, gdy zostaniesz helperem: Serwer jeszcze nie wystartował, ale napiszę że chciałbym aby na serwerze grało się komfortowo oraz żeby społeczność nie narzekała na cheaterów.
Znajomość Komend: Podstawowe - world guard, essentials, worldedit, citizens - oprócz tego szybko się uczę więc nowe komendy nie będą dla mnie wyzwaniem.
Mutacja [ON/OFF]: Taak

Administrator
Administrator

Póki co wstrzymaj się z podaniem póki serwer nie wystartował.
Poczekamy aż gracze wbiją na serwer, zarejestrują się na forum i to oni wyrażą opinię.
Napisz podanie w sobotę po starcie serwera ;)

Administrator
Administrator

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami

Administracja Cave-Craft.opx.pl

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]